Ресторан - APARTEL RESORTS

Ресторан “Bistro”

Ресторан в готелі

Їжа, вода та дах над головою споконвічно були і залишаються традиційними цінностями людства та неподільними складовими гостинності, і саме тому для зручності нашіх гостей ми передбачили в апарт-готелі “Апартель Шаян” власний ресторан, дизайн зали якого створений талановитими архітекторами з урахуванням сучасних тенденцій та традицій Закарпаття, і сучасну кухню, оснащену найкращим кухонним обладнанням.

Але ж головне на кухні – люди, професіонали кулінарної справи, бо саме завдяки ним та їх вмілим рукам ми маємо можливість запропонувати нашим гостям найкращі, найцікавіші та найсмачніші страви традиційної української, а також європейської кухні, включно із національними стравами сусідніх країн, з якими Закарпаття з давніх часів міцно пов`язано спільною історією та культурою.

Колектив ресторану “Bistro” – кухарі, адміністратори, офіціанти і звичайно ж – Шеф! – завжди раді зробити вас, наших гостей, трішечки щасливішими: завдяки смачним стравам, затишній атмосфері, приємним інтер`єрам та уважному обслуговуванню. Завітайте до “Bistro”, скуштуйте наших смаколиків та залишіть собі на згадку найтепліші враження! І повертайтеся знов!

Ресторан “Bistro”

Ресторан апарт-готелю пропонує гостям, що проживають в готелі, а також гостям курорту Шаян широкий вибір страв національної української та європейської кухні, а також традиційних страв Карпатського регіону. В меню ресторану завжди в наявності як класичні страви, що можна скуштувати в будь-яку пору року, так і спеціальні та сезонні пропозиції, що мають в рецептурі локальні продукти та інгредієнти.

“Шведська лінія” ресторану запропонує гостям на сніданок та обід завжди свіжі готові страви, приготування яких не треба буде довго очікувати – це дуже швидко і зручно і є чудовою альтернативою наявним закладам харчування Шаяну. Після 17-00 ресторан працює в режимі та за Mеню a-la-carte і гості можуть неквапливо замовити для себе дещо особливе, насолоджуючись лаунж-атмосферою затишної зали або відкритих вуличних терас.

У вечірні години в ресторані працює бар, який запропонує вам різноманітні напої – алкогольні та безалкогольні, на різні смаки та бажання. Винна карта бару містить традиційні та найпопулярніші сорти пива, міцні алкогольні напої, а також вина світових та закарпатських виробників. На ваше прохання бармен пригостить вас будь-яким з класичних коктейлів або створить дещо особливе спеціально для вас (пам`ятаєте – водка з мартіні, збити та не змішувати ?)

Ласкаво просимо гостей курорту та готелю “Апартель Шаян” до ресторану “Bistro”!


За що наші гості люблять ресторан “Bistro”?

По-перше, ресторан “Bistro” має свою власну, неповторну, майже домашню атмосферу лаунжу та спокою, яку сформували сучасний приємний дизайн та привабливі інтер`єри, відповідне музичне оформлення, відчуття надійності та безпеки.

По-друге, в ресторані “Bistro” працюють адміністратори та офіціанти, які не просто виконують свою роботу – вони люблять її, як люблять та поважають і всіх гостей ресторану, створюючи для них атмосферу виключного сервісу.

По-третє, на кухні ресторану “Bistro” відбуваються дива, які творять прості та скромні чарівники – наші кухарі з золотими руками, які з натхненням та любов`ю день за днем створюють для наших гостей кулінарні шедеври, аби подарувати їм частинку радості та задоволення.

По-четверте… Можна продовжувати і продовжувати далі, але ж – хіба цього вже не досить, аби вирішити завітати до ресторану “Bistro” в готелі “Апартель Шаян”? Отже: ресторан “Bistro” – це смачно, безпечно, цікаво, різноманітно та приємно для душі і тіла! Всі до нас!

Спеціальні пропозиції

Після відпочинку в «Апартель Шаян» ви отримуєте заряд здоров’я, бадьорості, легкості, сили, найкращих вражень та гарного настрою на багато днів наперед.