SPA-відпочинок - APARTEL RESORTS
Third slide

Гості готелю можуть скористатися можливостями для оздоровлення в нашому релакс центрі "Apartel relax center". До Ваших послуг бальнеологічні процедури, масажист, косметолог, соляна кімната. Віддайте свою втому до рук професіоналів. До Ваших послуг найкращі спеціалісти, високоякісне обладнання та комплекс оздоровчих програм. Комплекс оздоровчих послуг на території готелю допоможе відновити сили після активного дня, зберегти красу й молодість та зануритися в атмосферу релаксу. Ми відтворили мікроклімат соляної печери, поєднавши його із затишком та комфортом. Вдихання найдрібніших частинок солі сприяє профілактиці й лікуванню бронхо-легеневих захворювань, зміцненню імунної системи та допомагає зняти накопичену втому. Сольові інгаляції є профілактикою розвитку бактеріальних ускладнень ГРВІ (в тому числі пневмонії), що вкрай важливо в сьогоднішній ситуації, що склалась з COVID-19.

Окрім цього Apartel relax center пропонує цілу низку оздоровлюючих та косметологічних процедур. Високотонова терапія HiToP – це новий стрибок в області електротерапії. Звичайна електротерапія стимулює нерви і м’язи. Основна мета HiToP Терапії – це прямий вплив на метаболізм клітин. Після терапії пацієнт відчуває себе оновленим, як після довгої прогулянки. Згідно клінічних досліджень 60-80% пацієнтів з різною етимологією больового синдрому (гонартроз, коксартроз, вертебральний синдром, шийний остеохондроз, синдром «замороженого плеча», і так далі) відчувають значне полегшення больового синдрому вже після першої процедури. Також покращується діапазон рухів, повертається потужність у виконанні вправ.

GeneO + - це нова апаратна платформа для проведення простих, безпечних і комфортних процедур омолодження і оздоровлення шкіри, яка включає 4 технології - OxyGeneo, TriPollar, Ultrasound і NeoMassage. В ході процедур geneO + на шкіру впливає 6 факторів, їх послідовний і спільний вплив має синергетичний ефект. Особливістю geneO + є абсолютний комфорт процедур.

Попередній запис на процедури за телефоном: +38 096 895 16 14


Чекаємо на Вас!
Third slide