SPA-відпочинок - APARTEL RESORTS
Third slide

Гості готелю «Апартель Шаян» можуть скористатися можливостями для оздоровлення, які надають наші друзі та партнери – рекреаційний комплекс «Червона Рута», що розташований просто поруч із нашим готелем. У складі комплексу наявний СПА-центр «Рута SPA», що пропонує гостям критий басейн, фінську сауну і турецький хамам: гості готелю «Апартель Шаян» можуть придбати спеціальний тижневий пакет СПА – 2 години на день користування басейном, хамамом та сауною за спеціальною ціною із значною знижкою, а дитячий СПА – за півціни! Придбати СПА-пакет можна просто на рецепції «Апартель Шаян»: звертайтеся до наших адміністраторів .

Окрім цього СПА-центр «Червоної Рути» пропонує цілу низку оздоровлюючих та косметологічних процедур. У косметологічному кабінеті представлений широкий спектр процедур по догляду за обличчям у відповідності до особливостей шкіри: чистка обличчя, відбілюючи процедури, ліфтинг, киснева терапія для обличчя, масажі обличчя із використанням різноманітних масок та багато іншого. А в масажному кабінеті до ваших послуг різноманітні види масажу: класичний, антицелюлітний, вакуумний, медовий, стоун терапія та інші – за вашою потребою.

Гості «Апартель Шаян» оздоровлюються, просто перебуваючи на курорті та знаходячись в оточенні приязної атмосфери та безпечного середовища. А окрім лікування у санаторіях та відвідування СПА факторами оздоровлення в Шаяні для вас можуть стати прогулянки окресними лісами і горами, плавання в озері «Силоамська купальня», а за межами Шаяну – термальні курорти села Велятина, комплексу Косино і міста Берегово, куди ви можете дістатись, замовивши трансфер на рецепції нашого готелю.

Надзвичайно важливим є оздоровлення наших дітей, яким просто необхідно зміцнювати здоров`я та імунітет для правильного зростання та розвитку і життя без хвороб, адже саме здоров`я є основою для їхнього довгого та щасливого життя. Приїжджайте в Шаян за здоров`ям всією сім`єю!

Third slide