Ціни на проживання - APARTEL RESORTS

Ціни на проживання

Наведені ціни на проживання за базовим тарифом “Апартель”, що включає проживання: 2-ох осіб в номері Суперіор, 3-ох осіб в номері Люкс, 4-ох осіб в номері Делюкс. У вартість проживання входять сніданки.

Категорія номера

Літо 2021 "Apartel Resorts"

Суперіop

1500

Люкс

2000

Делюкс

2500

Додаткове місце

350

Зверніть увагу! На курорті Шаян рішенням Вишківської селищної ради №1188 від 27.06.2019 встановлені наступні ставки туристичного збору: для резидентів України 0,3% від мінімальної зарплати з особи за кожну добу проживання (18 грн); для нерезидентів України 0,5% з особи на добу (30 грн). Туристичний збір не входить до тарифу проживання та має бути сплачений окремо при поселенні на рецепції готелю. Від сплати туристичного збору звільняються особи у відповідності до положень статті 268 “Туристичний збір” (п.2.2) “Податкового кодексу України”.

Ціни можуть змінюватися протягом року відповідно до поточного завантаження номерного фонду готелю. Просимо вас уважно слідкувати за змінами на сайті. Зміна ціни в той чи інший бік не вплине на вартість вже заброньованого та оплаченого проживання. Також звертайте увагу на наші спеціальні, сезонні та постійно діючі акційні пропозиції.

Про пакетні тарифи з харчуванням і СПА послугами дізнайтеся тут.

Спеціальні пропозиції

Після відпочинку в «Апартель Шаян» ви отримуєте заряд здоров’я, бадьорості, легкості, сили, найкращих вражень та гарного настрою на багато днів наперед.