Відпочинок з дітьми - APARTEL RESORTS
Third slide

Розмаїтість живої природи, поєднання гір, лісів і водної краси, багатство культури і пам'яток Закарпаття робить цей регіон цікавим і особливим для родинного відпочинку. А якщо говорити про відпочинок в курортному містечку Шаян, то цей відпочинок буде ще й корисним і для дітей, і для дорослих.

Apartel Shayan - це перш за все апартаменти і в наших просторих номерах площею від 35 до 68 кв.м. буде зручно розташуватися всією родиною. Наявність власної кухні у номері і пральної машини зменшує турботи про те, чим нагодувати дитину, або як освіжити одяг після бурхливої прогулянки. Плюс до цього ми завжди готові запропонувати дитяче меню у ресторані Bistro. Сімейні невеликі застілля або звичайні обіди можна самостійно влаштовувати у наших альтанках, де встановлені дров'яні мангали. А поки старші піклуються про смачну і здорову їжу на грилі, дітвора буде гратися на дитячому майданчику або пісочниці, що розташовані поруч ж на території готелю.

Велика кількість сонячних днів, свіже гірське повітря, наявність мінеральних джерел роблять Закарпаття унікальним регіоном для оздоровлення. А медична база прилеглих санаторіїв дозволить наші гостям спланувати програми для зміцнення здоров'я дітей і дорослих.

Родинні походи в гори, поїздки на велосипедах, творчі майстер-класи та захоплюючі екскурсії ще більше урізноманітнюють ваш спільний відпочинок і додадуть нових яскравих емоцій. У Apartel Shayan ми обов'язково допоможемо вам все це організувати.


І відзначимо:
- Діти до 6 років проживають в Apartel Shayan безкоштовно
- Ми надаємо знижку 50% на проживання для дітей 7-12 років
- Розкладний диван в кожному номері дає можливість розмістити додаткове спальне місце.

Third slide