Програма лояльності - APARTEL RESORTS

Програма лояльності

Ми вітаємо всіх, хто має бажання долучитися до нашого клубу постійних гостей та взяти участь у програмі лояльності від мережі готелів «Apartel Resorts». Чим частіше Ви приїжджаєте до нас у гості або рекомендуєте наші готелі своїм друзям та знайомим, тим більше бонусів накопичується на Вашому рахунку. А отже – тим більше послуг Ви зможете сплачувати не грошима, а саме бонусами, як учасник клубу.  

Стати учасником GUEST CLUB APARTEL і користуватися перевагами бонусної програми може кожен гість готелів мережі, що приїхав до готелю за звичайним тарифом (а також за пакетною або спеціальною пропозицією), якому виповнилося 18 років і який має в наявності адресу електронної пошти. Зареєструватися у CLUB APARTEL можна, заповнивши реєстраційну карту (анкету учасника) на стійці рецепції готелю. Після заповнення анкети, співробітник комплексу видасть Вам індивідуальну карту з унікальним номером, на якій будуть накопичуватися і зберігатися отримані Вами бонуси.  

Увага! Оформити та отримати карту лояльності GUEST CLUB APARTEL можливо за умови досягнення суми у 10 ооо грн, що була сплачена гостем за проживання в готелі на основних та додаткових місцях протягом одного календарного року. При цьому витрачати бонуси можливо для оплати будь-яких власних послуг готелю, включно із харчуванням, трансфером і т.ін.

Учасник програми GUEST CLUB APARTEL не може передавати свою карту третім особам (окрім членів власної родини: батьки, чоловік/дружина, власні діти), але може надати номер карти для нарахування бонусів. Нарахування бонусних балів відбувається за наступною схемою:

3% – від 10 000 до 19 999 грн на рік;

5% – від 20 000 до 29 999 грн на рік;

7% – від 30 000 до 39 999 грн на рік;

9% – від 40 000 до 49 999 грн на рік;

11% – від 50 000 грн на рік і більше.

Бонуси нараховуються при оплаті за проживання в готелях мережі за повною ціною (за фіксованим тарифом) або за будь-якими пакетними або спеціальними пропозиціями, в тому числі при ранньому бронюванні. Бали-бонуси нараховуються на Вашу карту, коли Ви сплачуєте за будь-які послуги в готелі або навіть якщо приїжджають гості за Вашою рекомендацією (таким гостям при бронюванні номеру необхідно вказати Ваше ім’я та номер Вашої карти).  

Кількість нарахованих бонусів залежить виключно від суми оплати. Використання накопичених бонусів:  1 бал (бонус) = 1 гривня. Накопиченими бонусами можна розрахуватися за будь-які послуги в готелях мережі, від номеру будь-якої категорії до оздоровчих послуг.   При сплаті за послуги Ви маєте пред’явити Вашу картку CLUB APARTEL портьє-адміністратору на рецепції і з неї буде списана кількість бонусів, яка відповідає сумі оплати.

Важливо! Бонуси накопичуються протягом року, витрачати їх для сплати за послуги в готелі “Апартель Шаян” можливо протягом всього наступного року. При цьому відбувається нове нарахування бонусів за проживання в готелі, які можна буде використати наступного року.  

Бонусами можна розрахуватися тільки на повну суму покупки, часткова оплата неможлива. Накопичену кількість бонусів можна перевірити, написавши запит на електронну адресу або зателефонувавши за номерами відділу бронювання.

Важливо! Коли Ви бронюєте проживання в готелях мережі “Apartel Resort”, не забудьте вказати номер вашої карти CLUB APARTEL. Ласкаво просимо до клубу наших постійних гостей!