День народження - APARTEL RESORTS
#

День народження

Можливо ви шукаєте відповідь на питання — де відсвяткувати день народження в Карпатах? Ми маємо відповідь!

Apartel Shayan запрошує іменинників в Шаян, Закарпаття – святкувати дні народження разом! Маємо для юбілярів спеціальну подарункову пропозицію – зробіть свій особливий день незабутнім! Бронюйте перебування в готелі Apartel Shayan за особливим пакетом “День народження” для себе або даруйте святкову подорож своїм близьким та друзям із спеціальним подарунковим сертифікатом, який можна замовити та придбати, звернувшись за нашими контактами.

Умови бронювання та склад пакету:

  • Пропозиція доступна протягом цілого року;
  • Термін перебування – від 7 діб (ночей);
  • Бронювання за тарифом “Пансіон НВ” (проживання, сніданок і вечеря);
  • Апартамент – будь-який на вибір;
  • Подарунки імениннику від Apartel Shayan: 1 день проживання та харчування (в день народження) для всіх, хто проживає в одному номері з іменинником, 1 сеанс СПА для іменинника в комплексі “Червона Рута”, трансфер з вокзалу до готелю і в зворотньому напрямку (за необхідності), святковий кошик – шампанське, торт, фрукти і квіти;
  • Загальна економія на пакеті – від 20%.

Шановні гості, приїжджайте за душевними емоціями і неповторними враженнями в готель Apartel Shayan: ми впевнені, що дні і ночі, які ви проведете в нашому готелі в єднанні з природою, серед гір та лісів, подарують вам заспокоєння, відчуття повноти життя та чудові спогади. Чекаємо іменинників в Шаяні!

Спеціальні пропозиції